Brother´s love?

20. dubna 2008 v 15:09 | Anne17
Jednorázová povídka,hlavně o Itachimu a Sasukemu. Ať se líbí...

Malý Sasuke si spokojeně hrál s malým shurikenem. Byli mu 2 roky - ještě neuměl ani pořádně mluvit. Itachi si k němu sednul a pozoroval ho. "To tě to baví?" Řekl po chvilce. "Baví! Až vylostu,budu supel ninja a budu hokage a budu umjet všeco co ti." Odžvatlal pomalu. Itachi se dojatě usmál. "Ach jo,ty malej…pojď,půjdeme se projít." "A naušíš mje šajiňgaň?" Zažvatlal zase a prosebně se na Itachiho podíval. Itachi se na něj nejdřív nechápavě podíval,pak ale přikývl : "Ty myslíš šaingan? Ten se musíš naučit sám,Sasuke." "Ale já či tééééť!" Vykřikl a dal se do pláče. Itachi si k němu sedl a řekl : "Já jsem už gennin,vidíš? Jsem už velký ninja učeň. Ty jsi ještě moc malý. Nejdřív musíš do akademie,potom se staneš genninem,chunninem,jouinem a nakonec možná hokage." Usmál se. "Já ci teť!" Vykřikl zase malý Sasuke. Itachi jen zavrtěl hlavou a řekl : "Teď to nejde. Ani nevíš,co je to chakra a jutsu…" Sasuke se na něj smutně podíval a řekl : "Plosííím…já ci umět aspoň něšo…" Itachi se na bratra nechápavě podíval. "Prosímtě,vstaň a půjdeme na tu louku."
"Itáááši! Itáááši! Já šem špadnul…" Vykřikl Sasuke,když při cestě zakopnul o svojí nohu. Následně se rozeřval a Itachi se nuceně otočil a usmál. "Jestli chceš být ninjou,nesmíš řvát kvůli každé prkotině." "Ale…ťak mi pomóc.." Řekl Sasuke,tentokrát už bez pláče. Itachi se vrátil a pomohl svému malému bratrovi vstát. "Už je to dobré?" Zeptal se nakonec. "Jo.Uděláš mi koníška?" Itachi se usmál a přikrčil se,aby si na něho jeho malý bráška mohl sednout. "Itaši?" Zeptal se asi po pěti minutách cesty. "Ty neseš být kohage?" Itachi se zamyslel,co asi jeho bráška myslí,a po několika minutách odpověděl : "Myslíš hokage? No.." "Neseš! Neseš! Ty seš zjustat negin!" Itachi se zase ušklíbl a odpověděl : "Teď myslíš gennin,že? Ne,nechci. Chci to někam dotáhnout,a to ne na hokageho. Chci být něco víc. Třeba…vůdce ANBU." "ANBU? Šo ťo je?" Zažvatlal Sasuke. "Organizace tajných špionů-ninjů. A nebo bych chtěl být…" Sasuke se na něj zvědavě podíval. "Členem jedné hrozně silné organizace,která..by třeba dokázala ovládnout i svět." Sasuke ještě v té době nevěděl,co má na mysli,a tak řekl jen : "Jůůů!". Itachi ho pak učil házet shurikenem. Kdyby jen Sasuke věděl,že chce být Itachi v Akatsuki….
. Sasukemu bylo již 7. Byl sice v akademii,ale chtěl to někam dotáhnout. Na večer,kdy se Itachi přiznal,co chce být,si pamatoval velice dobře. Itachi říkal,že chce být vůdce ANBU,což se mu povedlo a pak ještě něco,to už si ale Sasuke nepamatoval. Nejhorší ale bylo,že Itachi vůdce ANBU opravdu byl. Ale poslední dobou se choval velice podivně. Sasuke si z toho nic nedělal,když se ptal matky,odpověděla mu,že prostě dospívá. Sasuke si tiše zahvízdnul a šel přes zkratku domů - přes hřiště. Právě se vracel z tréninku házení shurikenem. A spatřil tam toho kluka… Uzumaki Naruto. "Ahoj." Zabručel Sasuke. "Nechceš jít něco hrát?" Řekl vesele Uzumaki. Sasuke na něj hodil nenávistný pohled,jako to dělali jeho rodiče. Naruto se jen otočil zády a Sasuke by se klidně vsadil,že bulí. Sice nevěděl,proč jeho rodiče na toho kluka dělají takové obličeje,ale musel taky. To by nebyl Uchiha! Ale vlastně mu přišel i docela milý. Ale ne…je přece hrozně vlezlý. Děti se s ním v akademii celkem nebavili,byl hodně neoblíbený a celkem mu jeho život nikdo nezáviděl. Sasuke už se hodněkrát vyptával otce,proč je to s ním takové. On mu ale za nic nechtěl odpovědět… Sasuke konečně dorazil k domu Uchihů. A spatřil něco hrozného…na zemi viděl jejich mrtvou služku,Yasminu. "Sasuke…uteč…dokud můžeš." Zaskřehotala,když ho spatřila. V břiše měla zaražený shuriken a všude kolem krev. "Yasmine-chan…co se stalo?" Služka se už zmohla jen na : "Itachi…uteč…on…zabil.." A pak už nepromluvila. Sasuke nemohl uvěřit,že by něco takového Itachi udělal. Rychle vtrhl do domu a nuceně se ujistil,že opak je pravdou…na zemi leželi jeho mrtví rodiče. "Mami…tati! MAMI! TATI!" Zaječel jen. "Co se stalo? Otče! Matko!" Nikdo se ale neozýval. Až potom… "Sasuke…byl jsem to já." Sasuke se otočil a spatřil Itachiho…"Proč? Proč si to udělal? PROČ?" Zeptal se. V očích měl slzy. Itachi se ušklíbl a přistoupil k němu. "Pamatuješ na ten večer? Kdy jsem se ti svěřil? Asi si zapomněl na tu skupinu,že?" Sasuke jen nevěřícně koukal na bratra. "Ta skupina se jmenuje Akatsuki. A chystá se ovládnou svět..a já s ní." "ALE PROČ SI TO UDĚLAL?" Zavřeštěl Sasuke. "Proč…" "Testoval jsem si své schopnosti." Odseknul jen a chystal se odejít. Sasuke mu ale zastoupil cestu. "NEODEJDEŠ! NE! NEJDŘÍV SE POMSTÍM! ZABIJU TĚ…SLIBUJU…" Zaječel na celý dům. Itachi se jen ušklíbl,zavřel oči a znovu je otevřel. A Sasuke spatřil…nebyl to shairngan. To rozhodně ne…bylo to něco silnějšího…Mangekyou sharingan. Pak se z domu asi deset minut ozývali jen rozhozené a zraněné nářky Sasukeho. Itachi ho mučil…jeho bratr..nemohl si to připustit. A když už byl na okraji svých sil,Itachi mu řekl : "Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď." A pak zmizel. "Pomstím se…pomstím." Řekl Sasuke a omdlel.
"Připrav se na rozhodující boj,bratříčku!" Zaječel Sasuke. Itachi jen nevěřícně koukal. "Mangekyou sharingan…lepšíš se,bratře. Pravděpodobně jsi se dal do učení k Orochimarovi,že? Říkal to." Ušklíbl se. "Chystá se do tebe převtělit,ale tobě je to jedno,viď? Víš vůbec pořád,proč mě chceš zabít?" "Zabil jsi mou matku! A mého otce! Oni…" "Oni tě jistě milovali,Sasuke." Ozvalo se zezadu. Sasuke se nevěřícně otočil. Byla to Sakura a Naruto. Ztěží oddychovali,ale upřeně se na Sasukeho dívali. "Kdyby se tohle stalo…určitě by si nepřáli,aby jejich syn obětoval svůj život k tomuhle!" Zaječela Sakura. "Ty nechápeš..nechápeš,Sakuro." Řekl jen Sasuke a pustil se do boje s Itachim. Narutovi a Sakuře nezbývalo nic jiného než pozorovat boj…
Sasuke právě dával bratrovi smrtící ránu. Itachi,už natolik vyčerpaný bojem,spadl na zem a řekl : "Povedlo se ti to,pošetilý malý bratře. Zabil jsi svého bratra…bude tě to ale až do smrti pronásledovat,víš,bratříčku? Zabil si člověka…" Itachi se zmohl na poslední úsměv a zemřel. Tiše a s žádným přítelem… Sasuke se jen ušklíbl a podíval se na Naruta a Sakuru. Oba byli dost vyděšení,a Sakura jen zašeptala : "Sasuke…" On se ušklíbl a vydal se za Orochimarem. Asi za deset minut ho spatřil na skále u Konohy. Všechno mu řekl. Orochimaru jen poslouchal a nakonec řekl : "Výborně,Sasuke. Je čas." Sasuke jen přikývl a zmizel. Naruto a Sakura už ho nestihli. Nevěděli,že jim zmizel ze života…již navždy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kakashi nebo Orochimaru?

Kakashi
Orochimaru

Komentáře

1 nikolka nikolka | Web | 20. dubna 2008 v 15:29 | Reagovat

ahoj máš moc hezkej blog a tak mně napadlo jestli by ses nechtěla přihlásit do sonb na mím blogu http://kukin.blog.cz/0804/a-je-tu-nova-sonb#komentar přihlášku napiš do komentíku díky

2 Tara-chan^^ Tara-chan^^ | Web | 20. dubna 2008 v 16:25 | Reagovat

moc hezký

3 T@k@ T@k@ | Web | 20. dubna 2008 v 18:26 | Reagovat

Jj ráda spřátelím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama