Březen 2008

Itachi...

31. března 2008 v 19:29 | Anne17 |  Obrázky_Akatsuki
Pozor! Ten roztomilý klučínek vedle Sasukeho,Itachi,není zas tak roztomilý,jak se zdá...i když se stal mou třetí nejoblíbenější postavou v Narutovi. Klik na celý článek!


Rozcestníík

31. března 2008 v 19:14 | Anne17 |  ♥ ♥ BLOG&ME♥ ♥
Spřátelené blogy
Odkazy
For you
For me
Moje kecy
About me
Novinky

Rozcestník

31. března 2008 v 19:11 | Anne17 |  ♥ ♥ ♥ NARUTO♥ ♥ ♥
Postavy
Povídky
Schopnosti
Mise
Jutsu
Zbraně
Démoni
Týmy
Chakra
Super obrázky
Galerie
Zajímavosti
Vrozené schopnosti
Páry

Kakashi

31. března 2008 v 17:00 | Anne17 |  Obrázky
Tenhle obrázek úplně miluju.

Tým 7

31. března 2008 v 16:55 | Anne17 |  Obrázky - Dohromady
Tahle hudba ale musí znít xD.
Heh xD.
VÉÉÉLMI důležitá technika xD.

1. SB

31. března 2008 v 16:51 Spřátelené blogy
Moc pěkná stránka. Je toho tu hodně o anime Naruto,ale i něco víc,jako funny atd..mrkněte ;-).

Pro mě za SB

31. března 2008 v 16:48 | Anne17 |  For me
Díky xD. tu

Sasuke Uchiha

31. března 2008 v 16:42 | Anne17 |  Postavy
logoJméno : Sasuke Uchiha
Narozeniny : 23.července
Věk : 12 let
Sasuke je genín ze skryté vesnice v listí. Je v týmu spolu se Sakurou Haruno a s Naruto Uzumaki. Na akademii byl vždycky nejhezčí kluk,a tak se stal velkým cílem Iny a Sakury. I v týmu se považuje za nejlepšího. Představuje si Naruta jako totálního ubožáka. Jeho největším cílem je najít a zabít svého bratra,Itachiho Uchihu,protože mu vyvraždil celou rodinu. Podle seriálu se jednou vrátil z tréninku házení shurikenem a viděl celý svůj klan vyvražděný a dozvěděl se,že si bráška Itachi zkoušel své schopnosti. Doma ho Itachi ještě podrobil psychologickému mučení pomocí techniky Mangekyou Sharingan (kaleidoskopický Sharingan). Itachi Sasukemu řekne jednu z nejznámějších hlášek ze seriálu, kterou ještě posílí jeho nenávist:
"Pošetilý maličký bratře, jestli si přeješ mě zabít, tak mě nenáviď, zhnus si mě a přežij nehezkým způsobem. Pak běž, běž a přilni k životu. A pak, jednou, až budeš mít oči jako mám já, tak teprve přijď."
Sasukeho samotného klan považoval za menšího atd.,proto nebyl zrovna moc trénovaný rodiči. Zato jeho bratr,Itachi,byl. Podle rodičů byl dokonalý,což Sasukeho jistě štvalo. Až později se rodiče začali ohlížet po Sasukemu,který zvládl Goukakyuu no Jutsu (oheň: technika velkého fireballu),což je podle klanu zkouška dospělosti.
Sasuke je velmi oblíbený mezi holkami, ale jejich city neopětuje, je totiž samotářský a moc toho nenamluví. Je velmi nadaný, arogantní a lehce se rozčílí. Smyslem jeho života je získat dostatečnou sílu na to, aby zabil "jistou" osobu. Jak se dozvíme dál, tak Sasuke měl opravu drsné mládí, i když jeho současný život není také nerůžovější.
Techniky
Sharingan
Chidori (1000 ptáků)
Chidori Nagashi (proud tisíce ptáků)
Katon: Housenka no Jutsu (oheň: plivání ohně)
Katon: Ryuuka no Jutsu (oheň: technika dračího ohně)
Kage Buyou (stín tančícího listu)
Shishi Rendan (lví kombo)
Soufuushasan no Tachi (pohyblivý větrný mlýn se třemi lopatkami)
Katon: Goukakyuu no Jutsu (oheň: technika velkého fireballu)
Kage Shuriken no Jutsu (technika stínového shurikenu)
Shunshin no Jutsu (technika chvění těla)
Bunshin no Jutsu (technika klonu)
Nawanuke no Jutsu (technika úniku na laně)
Kawarimi no Jutsu (technika přemístění)
Hayabusa Otoshi (sokolí útok)
Henge no Jutsu (přeměna)
Zajímavosti
Zdá se, že Sasuke je levák. V manze i v anime preferuje hmaty pro levou ruku. Například když používá Chidori, tak pouze v levé ruce, zatímco Kakashi, který ho tuto techniku naučil, používá pravou ruku. Avšak Sasuke má pouzdro na zbraň na své pravé noze a při psaní písemky v první části Chuuninské zkoušky používá pravou ruku. Další zajímavostí je, že na rozdíl od Kabuta nebo ostatních poddaných, Sasuke nikdy Orochimaru neoslovuje Sensei (mistře). Podle oficiálního databooku jsou Sasukeho oblíbená jídla rajčata a rýžové kuličky. Jeho nejméně oblíbené jídlo je natto (kvašené fazole a soja). Také nemá rád bonbóny. Jeho oblíbená fráze je "chikara" (síla, moc). Jeho záliby jsou trénink a procházky.

Chudák Sasuke xD

31. března 2008 v 16:28 | Anne17 |  Obrázky
Upřímná soustrast,Sasuke :-(((. (xD)

Sakura a...

31. března 2008 v 15:45 | Anne17 |  Páry
...Naruto se Sakurou. Jůůůů xD.
...Naruto. V dospělosti.
....Itachi. No jo.
...Sasuke. Náš známý pár xD.
...Sasuke. To známe,dál xD.
... Ino. Přiznávám,to tu ještě nebylo xD.
... úplně nakonec se zbytkem týmu 7,s Narutem a Sasukem.

Kakashi Hatake

31. března 2008 v 14:47 | Anne17 |  Postavy
Jméno : Kakashi Hatake
Hodnost : Jouin
Věk : 24 let
Kakashi byl přijat do týmu s Run a s Obitem Uchiha. Jejich trenérem byl 4.hokage. Jeho sharingan není jeho. Dal mu ho Obito,když umíral,aby zachránil Run. Jejich tým vlastně docela představoval tým 7 : Obito Uchiha byl Naruto,Kakashi Sasuke a Run Sakura. Sám Kakashi,když unesli Run,Kakashi chtěl pokračovat. Obito mu to ale vymluvil a společně šli zachránit Run. Když už to vypadalo dobře,jeden ze záporáků použil jutsu a zbořil skálu tak,že to mělo zaválet Kakashiho. On sám tam ale přišel jen o oko. Obito ale zemřel a věnoval mu svůj sharingan. Proto tam má Kakashi takovou čáru.
Kakashi je pokládán za génia mezi ninji. Ninjovskou akademii dokončil, když mu bylo pět, Chuuninem se stal v šesti letech a Jouninem ve třinácti.
Kakashi je znám pro své pozdní příchody, které omlouvá vždy nějakou hloupou výmluvou. Mezi jeho koníčky patří čtení Icha Icha Paradise, Icha Icha Violence a Icha Icha Tactics, jsou to knihy pro dospělé, které napsal Jiraiya. Jeho věčným rivalem je Maito Gai (Jounin z Listové). Neustále nosí masku a přes levé oko má ochrannou čelenku.

Sakura Haruno

30. března 2008 v 20:34 Postavy
Jméno : Sakura Haruno
Věk : 12 let
Narozeniny : 28.3.